Elegancka każdego dnia

Wiele kobiet myśli, że żeby wyglądać elegancko muszą inwestować w ubrania z najwyższej półki. To oczywiście nieprawda. Każda z nas może świetnie wyglądać, bez względu na zasobność konta bankowego.

Jak wyglądać elegancko każdego dnia?

Warto postawić na klasyczne kolory i wzory. One zdecydowanie wolniej wychodzą z mody. Dodatkowo stworzymy sobie tak zwaną szafę kapsułową. Bez problemu będziemy mogły komponować stylizacje, które zawsze będą się dobrze prezentować.

Na co warto zwracać szczególną uwagę?

Na pewno na jakość użytych materiałów, oraz szycia. Dzięki temu nasze ubrania będą się dobrze prezentować przez wiele sezonów.

Nie zapominajmy o dodatkach. To one bardzo często sprawiają, że nasza stylizacja wygląda naprawdę dobrze. W naszej szafie powinny znaleźć się klasyczne czółenka czy baleriny. Zimą warto zainwestować w botki czy kozaki dobrej jakości. Przydadzą się też rękawiczki skórzane napo gloves. Wyglądają zdecydowanie bardziej elegancko niż te wykonane z wełny…

Gdzie szukać ubrań i dodatków w dobrych cenach?

Na pewno warto kupować na wyprzedażach. Zwłaszcza tych posezonowych. Ciekawe oferty bardzo często mają sklepy internetowe, nawet te zagraniczne… Bywa, że od zakupów odstrasza nas opłata za wysyłkę. Ale i na to jest prosty sposób. Możemy złożyć zamówienie wspólnie z siostrą czy koleżkami. W takim przypadku koszty rozbijają się na kilka osób.

Inna ciekawa opcja, to przejrzenie szaf naszych mam i babć. Możemy tam znaleźć prawdziwe perełki, które po drobnych przeróbkach i odśnieżeniu będą wspaniałym uzupełnieniem różnych stylizacji.

Published by