buty derby

Eleganckie męskie buty Derby

Mężczyźni są prawdziwymi szczęściarzami, bo to właśnie dla nich stworzono naprawdę doskonale projekty eleganckich butów, takich jak chociażby brogsy, oksfordy lub buty Derby. To obuwie ponadczasowe, wykonane z prawdziwą precyzją. Często tego typu buty produkowane są w limitowanych ilościach przez rzemieślników, a zatem każda para jest robiona ręcznie.

Eleganckie buty typu Derby

Buty Derby wywodzą się bezpośrednio ze stylu angielskiego, czyli mają naprawdę doskonały rodowód i historię. To właśnie dlatego są tak lubiane przez eleganckich mężczyzn z całego świata. Styl angielski jest bowiem klasyczny, ale zdecydowanie nie nudny i sztywny. Kojarzy się przecież z tak fantastycznymi aktorami jak na przykład Hugh Grant czy czy Jude Law. Ci mężczyźni mają doskonały styl i na co dzień noszą buty Derby.

Z czym zestawić buty typu Derby

Eleganckie obuwie typu Derby można zestawić na dosłownie dziesiątki różnych sposobów, wykorzystując już posiadane w szafie stroje. Te buty wyglądają fantastycznie na przykład do różnego rodzaju materiałowych spodni o odrobinę luźniejszym kroju. To mogą być spodnie z wełny lub tweedu, czyli tkanin tak charakterystycznych dla stylu angielskiego. Ważne, aby unikać typowo sportowych ubrań takich jak na przykład różnego rodzaju bluzy dresowe czy kurtki sportowe. Buty typu Derby wymagają eleganckiego stroju, ale nie trzeba zakładać ich tylko i wyłącznie do garnituru.

Published by