Eleganckie skórzane męskie rękawiczki dla wymagającego pana

Piękna galanteria skórzana to coś, czego nie widać często na pierwszy rzut oka, co jednak potrafi bardzo podkreślać wizerunek eleganckiego człowieka. Portfel, pasek czy po prostu eleganckie rękawiczki skórzane męskie, to zatem elementy garderoby, na których naprawdę nie warto oszczędzać.

Eleganckie rękawiczki skórzane


Klasyczne skórzane rękawiczki można zakładać tak naprawdę przez znaczną część roku, rzecz jasna z pominięciem gorącego lata oraz ciepłej wiosny. Delikatne skórzane rękawiczki bez ocieplenia będą bowiem perfekcyjne na przykład na chłodny marzec i kwiecień, a także już na wczesną jesień. To właśnie wtedy można zakładać je do płaszczy, skórzanych kurtek oraz wełnianych marynarek. Dla eleganckiego mężczyzny godne polecenia są klasyczne czarne lub brązowe rękawiczki skórzane męskie, posiadające stębnowania lub ażury. Taki model będzie też perfekcyjny dla mężczyzn lubiących prowadzić samochód w rękawiczkach, klub dla panów jeżdżących na motocyklu.

Grubsze eleganckie rękawiczki ze skóry dla mężczyzn


Zimowe rękawiczki wykonane ze skóry to również kwintesencja wygody oraz elegancji, a do tego wszystkiego niezwykłego ciepła i uczucia komfortu. Rękawiczki wykonane z przyjemnej w dotyku skóry, z wewnętrzną warstwą kożuszka lub dodatkowego ocieplenia, świetnie ochronią dłonie nawet przed silnym mrozem. Będą doskonałym uzupełnieniem zimowej odzieży wierzchniej, zarówno tej bardziej eleganckiej, jak też modeli bardziej miejskich i młodzieżowych ( na przykład kurtki w stylu parki).

Published by