Jak wybrać ładne majtki, by były wygodne?

Z pewnością wiele kobiet zauważyło już, że bardzo często majtki damskie posiadające wysokie walory wizualne i prezentujące się seksownie, są jednocześnie niewygodne. Sztuczne materiały, w których nietrudno o odparzenia (a przy tym stwarzają one zagrożenie dla zdrowia!), trudno za to o komfort, drapiąca koronka czy stringi wpijające się w ciało to tylko niektóre z problemów, jakie nieraz powoduje piękna bielizna, obok której nie da się przejść obojętnie. Na szczęście jednak nie trzeba wybierać między pięknem a wygodą damskich majtek, trzeba tylko wiedzieć, jak je wybierać.

Wskazana wysoka jakość

Jasne jest, że majtki kupione w dobrym sklepie będą pod każdym względem lepsze niż kupione na przykład na bazarze. W takich przypadkach można mieć pewność, że będą wygodne nawet jeśli będą mieć najbardziej fikuśny fason. Dlaczego? Dobry producent zadba o odpowiednie rozwiązania. Majteczki ze sztucznych materiałów, na przykład z poliamidu, w ofertach dobrych marek zawsze mają bawełniany klinek. Jeśli przy tym posiadają nietypowe dodatki, na przykład sznureczki, są one wykonane z materiałów, które gwarantują komfort, nawet jeśli na to nie wyglądają. To samo dotyczy koronkowych majteczek – kiepska koronka jest sztuczna, drapie, drażni skórę i szybko się strzępi, ale w przypadku lepszej jakości produktów nie trzeba się tego obawiać.

Odpowiedni rozmiar

Choć może to wydawać się oczywiste, nie zawsze dobiera się właściwy rozmiar majtek. Jest to szczególnie ważne w przypadku stringów, by nie odstawały ani nie wpijały się w ciało, ale także figi damskie czy szorty muszą być dobrze dobrane, by były wygodne.

Published by