Koszulki damskie bokserki i crop topy- must have do aktywności sportowej

Kiedy robi się naprawdę ciepło, do aktywności sportowej szuka się odzieży, która będzie jak najbardziej przewiewna. W takim przypadku sprawdzają się koszulki damskie z hurtowni lub krótkie koszulki, tzw. crop topy, które pozwolą skórze oddychać i nie będą krępować ruchów.

Koszulki bokserki i crop topy do aktywności sportowej – z czym warto je zestawiać?

Hurtownia sportowa oferuje bardzo szeroką gamę koszulek bokserek. W tym sezonie można się zdecydować na pastelowe barwy, odcienie różu, a także błękitu. Na trening dobrze sprawdzi się też klasyczna czerń. Wszystkie koszulki bokserki można zestawiać z legginsami. Taki zestaw będzie odpowiedni zarówno na siłownię, jak i na zajęcia fitness. Doskonale prezentuje się również koszulka bokserka w zestawieniu ze sportową spódniczką. Taki zestaw klasyczny jest dla tenisistek, które nie decydują się na jednoczęściowe sukienki. To bardzo wygodny strój na kort, na który warto postawić. Z kolei crop topy będą odpowiednie do legginsów, jak i spodni chinosów. Są odpowiednie na trening na zewnątrz w upalny dzień i bardzo dobrze podkreślają wysportowaną sylwetkę.

Koszulki bokserki – bawełniane czy z poliestru?

Koszulki bokserki posiadają krój idealny do sportowej aktywności. Można wybrać koszulkę wykonaną z klasycznej bawełny, bądź poliestru. Każda z nich dzięki krojowi, a także właściwościom materiału zapewnia, że skóra może oddychać. Koszulki z poliestru są nieco gładsze i lepiej przylegają do ciała.

Published by