janoski

Nike Janoski męskie – obuwie na deskę i nie tylko

Duże marki coraz chętniej współpracują z celebrytami oraz sportowcami. Marka Nike jest tego najlepszym dowodem, ponieważ ma na swoim koncie wiele takich kolaboracji. Nike to firma, która odpowiada na potrzeby swoich odbiorców i sprawia aby byli oni jak najbardziej usatysfakcjonowani. Jednym z przykładów jest współpraca Nike ze Stefanem Janoskim, dzięki której powstały buty Nike Janoski.

Buty na deskę Nike

Linia Nike SB to linia butów skateboardowych, która trafiła na rynek w 2002 roku. Z biegiem czasu marka zdecydowała, że potrzebuje lepszej promocji swoich produktów. Stwierdzono, że do promocji butów na deskę przyda się osoba, która będzie dobrze znana i szanowana w branży, posiadająca wybitne osiągnięcia i bogatą karierę.

Wybór padł na Stefana Janoskiego, który podpisał się na najnowszych butach oregońskiego giganta. Janoski dostał szansę stworzenia własnej linii butów. Buty Nike Janoski męskie, bo o nich mowa, okazały się modelem niezwykle wygodnym, o klasycznym designie i ponadczasowej sylwetce, a ponad 10 lat od premiery są cały czas niezwykle popularne i chętnie noszone przez ludzi na całym świecie.

Buty Janoski w odnowionej wersji

W deskorolkowej serii Nike powstałej we współpracy z Janoskim ponadczasowym butem okazał się czarny sneaker z białą podeszwą, przełamaną czarnym paskiem i kontrastowym białym znaczkiem Nike.

W 2019 roku Nike postanowiło uhonorować Janoskiego i uczcić 10. rocznicę współpracy, wypuszczając Janoski Remastered (RM), czyli zremasterowany (odnowiony) prototyp sprzed dziesięciu lat. 

Published by