Podkreśl swoją kobiecość

Bielizna wbrew pozorom jest bardzo ważną częścią kobiecej garderoby. Tylko panie tak naprawdę potrafią powiedzieć, ile pewności siebie i poczucie seksapilu daje zgrabny komplecik skryty pod ubraniem. Nie ma chyba pani, która nie kochałaby kupowania bielizny.

Dobrze dobrana, potrafi podkreślić nawet największe wady sylwetki. Z kolei źle dopasowana wcale nie dodaje jej uroku i zamiast maskować, podkreśla niedoskonałości.

Bielizna nocna

To mit, że do spanie najwygodniejsze są bawełniane koszulki o prostym kroju. Bielizna nocna Triumph pokazuje, że równie dobrze sprawdzą się zgrabne, satynowe koszulki, czy długie, eleganckie koszule.

koszulka nocna Triumph

Jednakże, niezależnie od rodzaju, modna nocna bielizna powinna być delikatna i wygodna, nie zaś tylko „trendy”. Musi być także wykonana z lekkich, oddychających materiałów, by zapewnić komfort tak bardzo potrzebny podczas wypoczynku.

Bielizna na dzień

Jeśli chodzi o bieliznę codzienną, panie mają naprawdę spory wybór. Mogą zdecydować się na eleganckie, dopasowane komplety, lub bawełniane, proste kroje.

W bieliźnie na dzień najważniejsze jest tak naprawdę to, by była dobrze dopasowana. Panie, które mają problem z określeniem swoich wymiarów, mogą udać się do firmowych salonów, gdzie pomogą im w tym specjalistki.

Published by