Powrót króla – gorset na salonach

Znalezienie idealnego gorsetu nie jest zadaniem łatwym i wymaga sporo czasu. Warto jednak zrobić wszystko, aby w naszej szafie pojawił się ten idealny model, który świetnie wyeksponuje biust, wyszczupli talię i uwydatni seksowny, idealny kształt klepsydry.

Zanim rozpoczniemy poszukiwanie idealnego gorsetu ważne jest to, aby bardzo dokładnie się zmierzyć w trzech miejscach. Po pierwsze, należy sprawdzić obwód pod biustem, następnie obwód talii oraz obwód bioder. Warto również zmierzyć długość tułowia, aby gorset nie sięgał zbyt nisko, co jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również dla wygody.

W sezonie jesień zima 2016/2017 gorset stanie się najmodniejszym elementem garderoby, którego nie może zabraknąć w żadnej szafie. Ten trend był silnie widoczny na pokazie domów mody Balmai oraz Prady. Co ciekawe, są one zakładane na ubrania, nie należy ich chować.

Gorsety są również dostępne w sieciówkach, które starają się nadążyć za znanymi domami mody. Z pewnością każda kobieta, która chciałaby spróbować noszenia gorsetu, ma szansę znaleźć coś idealnego dla siebie. Choć noszenie tej części garderoby kojarzy się raczej z dawnymi czasami lub z bielizną erotyczną, obecnie wkracza ona na salony, w którą warto zainwestować.

Published by