Streetwear – nie tylko dla młodych

Moda uliczna to bardzo specyficzna dziedzina. Nie podlega ona żadnym światowym trendom i kształtuje się zupełnie od nich niezależnie. Ubrania w stylu ulicznym przeznaczone są nie tylko dla młodych ludzi, ale również dla tych dojrzałych. Jeśli pragną oni poprzez swoje stylizacje oddać swój charakter, pokazać oryginalność i kreatywność – to streetwear jest jak najbardziej dla nich!

Czym jest streetwear?
Ulicznego stylu ubierania tak naprawdę nie da się zdefiniować. Jego początki mocno inspirowane były młodzieżowymi subkulturami muzycznymi, ale dzisiaj moda uliczna to o wiele więcej.

Można powiedzieć, że obejmuje wszystko to, w czym ludzie pojawiają się w przestrzeni publicznej. Kwintesencją mody ulicznej jest wygoda połączona z nutką nonszalancji, dekadencji i buntu.

Każdy rozumie streetwear na swój własny sposób – dla jednego będą to jeansy połączone z koszulką, inny wybierze koszulę flanelową w połączeniu z dresowym dołem. Dlatego tak trudno jest zdefiniować modę uliczną.

Diamante Wear – polska moda ulicy
Diamante Wear od PreOrder jest przykładem marki, która oferuje ubrania w szeroko pojętym streetwearowym stylu. Szeroka oferta marki sprawia, że każdy miłośnik ubrań dobrej jakości i stylu ulicznego znajdzie w niej coś dla siebie.

Streetwear wbrew pozorom wcale nie jest przeznaczony dla ludzi młodych. Z pewnością trafi w gusta dojrzałych odbiorców, którzy chcą manifestować swoją wolność wyboru poprzez styl ubierania.

 

Published by