Trendy jesień-zima 2017/2018

Co jest modne w tym sezonie? W jakie rzeczy warto się zaopatrzyć na nadchodzącą zimę, czym się inspirować, a czego unikać? Nie warto ślepo podążać za modą, jednak przegląd trendów może pomóc nam skompletować garderobę na nadchodzącą zimę, czerpanie inspiracji nie jest złe.

Krata
Jeżeli chodzi o wzory, to w tym sezonie zdecydowanie dominuje krata, można to zauważyć na wybiegach oraz w sieciówkach, które mocno inspirują się trendami lansowanymi przez znane domy mody. Krata pojawia się praktycznie wszędzie – na płaszczach, spodniach, marynarkach, sukienkach. Każdy sklep streetwear ma w swojej ofercie odzież w tym wzorze i nie jest to nic dziwnego.

Futro
Nie każdemu się podobają, nie każdy je nosi, ale futra i kożuchy pojawiają się z kolekcjach wielu projektantów mody. Sztuczne futro to dobra opcja na chłodniejsze dni, taka kurtka jest bardzo ciepła, jednocześnie pasuje niemalże do wszystkiego.

Folk
Wzory folklorystyczne są widoczne zarówno na bluzach, koszulach, spodniach, płaszczach. Hafty zdecydowanie zdominowały ten sezon i raczej szybko nie wyjdą z mody.

W męskim stylu
Marynarki, kamizelki, spodnie garniturowe – męski styl, z tym, że w damskim wydaniu, to idealna propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać elegancko, ale niekoniecznie odpowiada im chodzenie w ołówkowych spódnicach.

Metaliczny połysk
Błyszczące, metaliczne spodnie, bogato zdobione, świecące buty, futurystyczne kroje, to nadchodzący trend, który powoli zaczyna zaznaczać swoją obecność w sklepach.

Published by