Ubrania firmy Le Coq Sportif

Le Coq Sportif to francuska firma działająca w branży odzieży i akcesoriów sportowych. Przedsiębiorstwo działa prężnie na rynku już od 1882 roku.

Współpraca z najpopularniejszymi klubami sportowymi czy samymi sportowcami świadczy o renomie firmy i dobrej jakości produkowanych towarów. Od początku swego istnienia, marka koncentruje się na produkcji wyrobów w nowoczesnych technologiach, z przeznaczeniem dla sportu wyczynowego. Logo firmy było obecne na takich spektakularnych wydarzeniach sportowych jak: Tour de France, Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w latach 80-tych oraz Roland Garros. Ponad reprezentanci reprezentacji Francji w piłce nożnej dumnie noszą go na narodowych koszulkach. W 2012 roku marka Le Coq Sportif, w 130-tą rocznicę swego istnienia, ponownie ubiera francuską drużynę podczas największego kolarskiego święta, jakim jest Tour de France. Buty Le Coq Sportif zachwycają bogatą gamą kolorystyczną, trwałością materiału, komfortem w noszeniu oraz przystępnymi cenami. Buty w większości wykonane są z prawdziwej skóry, także ich jakość mówi sama za siebie. Bluzy Le Coq Sportif natomiast produkowane są z najlepszego materiału jakim jest oczywiście bawełna.

 Nie ma mowy o nadmiernym poceniu się w owych bluzach, gdyż ich materiał jest oddychający. Ponadto bluza jest komfortowa w noszeniu, idealnie dopasowuje się do sylwetki dając jednocześnie wygodę oraz ciepło.

Published by