W jakich wariantach można kupić koszulkę Levi’s?

Levi’s to uznana marka specjalizująca się w spodniach, bluzach czy butach. Znana jest także z koszulek. T Shirt Levis można kupić w wielu różnych wariantach, w zależności od koloru, wzorów oraz krojów. Marka oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz wersje unisex. Jakie są rodzaje koszulek Levi’s? 

Różne kroje 

Marka Levi’s oferuje różne rodzaje krojów, które można dopasować do pogody czy aktualnej mody. Najpopularniejsze są koszulki z krótkim rękawem, ale można znaleźć również wersje 3/4 lub bezrękawniki. Na popularności nigdy nie traci polo z eleganckim kołnierzykiem.

To idealny wybór, jeśli nie można zdecydować się czy ubrać coś oficjalnego, czy jednak trochę luźniejszego. Koszulki takie świetnie dopasowują się do spodni materiałowych. Koszulka Levis może mieć też różne wersje dekoltu: klasyczny albo w serek. Ten drugi rodzaj jest popularny zwłaszcza wśród mężczyzn. 

Wzory i kolory 

Levi’s koszulka może posiadać przeróżne kolory i wzory, które dopasują się do różnych okazji. Może opierać się na bardziej stonowanych barwach, gdzie znaleźć można wersje niebieskie, ciemnofioletowe czy całkiem czarne. T-shirty Levis mogą być też trochę bardziej odważne i jaskrawe, gdzie króluje krzykliwa czerwień, żółć i pomarańcz.

Warto stawiać na przeróżne połączenia kolorystyczne, gdzie koszulka stanie się mniej nudna. Levi’s koszulki to także przeróżne wzory i nadruki: 

  • duże logo marki na środku koszulki
  • postacie ze świata popkultury
  • ciekawe i abstrakcyjne wzory 

Dzięki nim T-shirt będzie się wyróżniał na tle reszty i może trochę opowiedzieć o właścicielu. Widać zatem, że wybór koszulek Levi’s jest naprawdę ogromny. 

Published by