eleganckie monki dla mężczyzn

Z czym nosić monki buty?

W Polsce monki buty są tak naprawdę bardzo rzadkim widokiem, ale z roku na rok coraz więcej mężczyzn decyduje się na ich zakup. Jest to dość niepospolity element męskiej garderoby, który nie zawsze wpisze się w elegancką stylizację. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo z czym można nosić buty monki.

Wygodne monki buty na lato

Podwójne monki w piaskowym zamszu doskonale sprawdzą się przede wszystkim w sezonie letnim. Pamiętać należy jednak o tym, że obuwie tego typu nie będzie należeć do tych najbardziej formalnych. Doskonale pasować będą na przykład do białych spodni z dużym mankietem i dwurzędowych marynarek. Warto postawić także na dziergane krawaty w poziome paski, które doskonale wkomponowują się w świeżą kolorystykę. W pierwszej kolejności rozglądać trzeba się za obuwiem z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu skóra będzie oddychać.

Klasyczne buty do klubu

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się buty monki – (zobacz te) z ciemnobrązowej skóry licowej. Jest to zdecydowanie bardziej uniwersalny model, który pasować będzie do nieco starszych mężczyzn. Eleganckie monki można założyć nawet do garnituru. Doskonale pasować będą również do granatowej dwurzędówki i szarych wełnianych spodni w kant. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby dobierać kolor klamerek butów do koloru klamry paska. Ciemnobrązowe monki buty pasować będą także do spokojniejszych i bardziej stonowanych zestawów z bawełnianymi chino albo bawełnianymi marynarkami. Sięgając po obuwie tego typu warto jednak zrezygnować z krawata. Można postawić na elegancką koszulę z niewielkim fioletowy gingham, która prezentuje się naprawę bardzo okazale niema w każdej stylizacji.

Published by