Z czym nosić szpilki?

Jeśli komuś wydaje się, że eleganckie buty damskie na obcasach pasują tylko do eleganckich strojów, to jest to znak, że osoba ta bardzo słabo orientuje się w aktualnych trendach. Prawda jest bowiem taka, że obecna moda dopuszcza niemalże wszystko, nawet najbardziej zaskakujące rozwiązania.

Szpilki damskie od marcoshoes.eu 

Do wykwintnych strojów

Nie da się ukryć, że eleganckie szpilki to najlepszy wybór na ważną rodzinną uroczystość, do biura czy na rozmowę o pracę. Sprawiają, że stylizacja wygląda bardziej szykownie, a także dodają pewności siebie oraz kobiecego charakteru. Najlepiej przy tym jest łączyć je z elegancką torebką – ale trzeba pamiętać, że teraz już jej kolor nie musi być taki sam jak kolor butów, a nawet nie powinien!

Niebanalne połączenia

Kobiety lubiące bawić się modą nie stronią od noszenia szpilek damskich do przeróżnych stylizacji. Noszenie butów na obcasach do spodni dresowych było modne już jakiś czas temu i wciąż można się na to decydować. Świetnie wyglądają także szpilki damskie zestawione ze spodniami typu boyfriend, cechującymi się niedbałym, luźniejszym krojem, a także z podartymi dżinsami, które są już od wielu sezonów bardzo modne. Szpilki świetnie wyglądają także do spodni o długości 7/8 i obszernych kurtek czy żakietów – stawiając na takie, na pozór niedopasowane, połączenia, można uzyskać supermodny look. Daje to też możliwość dodawania sobie wzrostu i seksapilu paniom, które wcale nie lubią ubierać się elegancko.

Published by